جنگ کودک
جنگ کودک عمو شادان و ستاره
مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
نمایشگاه لوله و اتصالات
ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات ، ماشین الات و تجهیزات وابسته
مرداد ۲۸, ۱۳۹۸

بیوگرافی امیر تاجیک

امیر تاجیک

در این مقاله از سایت تشریفات سفیران قصد داریم تا به بررسی بیوگرافی امیر تاجیک خواننده با استعداد و موفق کشورمان بپردازیم. اگر علاقه دارید درباره این خواننده اطلاعات بیشتری کسب کنید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

اطلاعات کلی

نام: امیر

نام خانوادگی: تاجیک

تاریخ تولد: 8 شهریور سال 1347

شهر تولد: تهران

رشته تحصیلی: مهندسی طراحی صنعتی

تحصیلات و خوانندگی امیر تاجیک

آقای تاجیک در رشته مهندسی طراحی صنعتی از دانشگاه انقلاب اسلامی لویزان فارغ‌التحصیل شده است. حدود 10 سال نیز در قسمت مهندسی قطعات پرواز صنایع هواپیمایی مشغول به کار بوده است. از ساخته‌های او در سپاه تولید می‌شود.

خوانندگی یک علاقه و شوق درونی بود و هیچ ربطی به رشته‌ی تحصیلیش نداشت. به گفته امیر تاجیک طراحی صنعتی نیز یک رشته هنری به حساب می‌آید اما عطش و علاقه به خوانندگی از کودکی در او وجود داشت.

شروع کار

کارش را با ارکست سمفونیک امیر بکان شروع کرد و با خواندن تیتراژ سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید. بارها نیز در برنامه‌های تلویزیونی مختلف مانند روز از نو، عشق من ایران من، مثلث، ساعت 25 و … اجرا داشته است. کار تئاتر نیز انجام می‌داده و در یکی از اجراهایش که باید می‌خواند به او پیشنهاد شد که به سمت خوانندگی برود.

سایر اطلاعات

حضور در جنگ

به خاطر علاقه و دفاع از میهن در سال 64 به جنگ رفت. امیر تاجیک می‌گوید شاید اصلا به چهره‌ام نخورد اما هنوز هم حاضرم برای میهن از جان خود بگذرم.

عمل جراحی

او به خاطر شدید شدن التهاب یک غده در سمت چپ صورتش مجبور به عمل جراحی شد. این غده در مجرای تنفسی و بین بینی و سر او قرار داشت.

ازدواج

آقای تاجیک مجرد است. او مجردی را انتخاب شخصی خود دانسته و می‌گویداز زندگی مجردی خود لذت می‌برد. همیشه برای زندگی خود برنامه داشته است. اما امیدوار است موقعیت خوبی برایش پیش آید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *