نمایشگاه متالورژی Metec
نمایشگاه متالورژی Metec دوسلدورف آلمان 2019
تیر ۳, ۱۳۹۸
کنفرانس چالش های زیست محیطی
اولین کنفرانس چالش های زیست محیطی با تاکید بر پسماندهای پلاستیکی
تیر ۴, ۱۳۹۸

بیوگرافی حسن ریوندی

کنسرت خنده حسن ریوندی

حسن ریوندی یکی از بزرگترین و موفق ترین کمدی های ایرانی است. این کمدین توانا در اول فروردین سال 1355 در سبزوار متولد شد. در این مقاله بیوگرافی این کمدین بزرگ را مطالعه خواهید کرد. پس در ادامه با ما همراه باشید. همچنین می‌توانید بیوگرافی مجریان صدا و سیما را در سایت سفیران بخوانید.

کودکی حسن ریوندی

در کودکی بین همسالان و دوستان خودم اجرا می‌کردم و آنها خیلی دوست داشتند. در دوران راهنمایی نیز در جشن های مدرسه آیتم های طنز اجرا می‌کرد. تا اینکه در سال 70 و در سن 15 سالگی در تالار شهید مفتح سبزوار برای دهه فجر اجرا کرد و توانست اولین درآمد خود را کسب کند.

کلاس آواز و گویندگی

او در کلاس های گویندگی، مجری گری و اواز شرکت کرد و این کلاس ها در موفقیت او تأثیر بسیاری داشتند. امتحان ورودی کلاس های سلفژ را مرحوم محمد نوری از او گرفت و استاد او نیز آقای شفقی بود.

تحصیلات و کار

او در رشته تربیت معلم از دانشگاه حکیم سبزوار فارغ التحصیل شد و سپس به عنوان دبیر تربیت بدنی وارد آموزش و پرورش شد. به گفته حسن ریوندی سالهای خوبی را همراه با ورزش و طنز با شاگردانش سپری کرده است. در حال حاضر او بعد از 18 سال کار به عنوان معلم در مرخصی بدون حقوق به سر می‌برد.

حسن ریوندی

اولین کنسرت خنده

او در سال 92 اولین کنسرت خنده ایران را در برج میلاد برگزار کرد. او در کنسرت های خود با بیان لطیفه ها، تقلید صدا، بیان طنزهای اجتماعی و … می‌پردازد. کنسرت های او حدود 2 ساعت است که بدون وقفه برگزار می‌شود.

صدای ارثی

حسن ریوندی می‌گوید من پدربزرگم را ندیدم اما خانواده ام می‌گویند صدای خوبی داشته و اذان می‌گفته است. او اضافه می‌کند برادرم نیز تقلید صدا می‌کند و در کودکی یکی از بازی هایمان این بود که صدای شخصیت های مختلف را تقلید کنیم.

تیم حسن ریوندی

حسن ریوندی می‌گوید یک تیم دارم. یکی از اعضای تیم در سالن می‌نشیند و ایرادات من را در اجرا، حرکات بدنی، صدا و … را بررسی می‌کند. یکی دیگر از بچه ها نیز مسئول جمع‌آوری مطالب طنز جدید است.

ازدواج و درآمد

او مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است. درآمدش برای هر کنسرت خنده حدود 20 میلیون تومان است. او پس از رامبد جوان و مهناز افشار بیشترین تعداد فالوور را در اینستاگرام دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *