نمايشگاه صنعت برق
نمايشگاه صنعت برق ايران
شهریور ۱۱, ۱۳۹۸
نمایشگاه لوازم الکترونیکی IFA
نمایشگاه لوازم الکترونیکی IFA برلین آلمان 2019
شهریور ۱۴, ۱۳۹۸

بیوگرافی سامان گوران

سامان گوران

در این مقاله از سایت سفیران قصد داریم به معرفی یکی از برترین کمدین ها که در زمینه تیپ سازی و تقلید صدا استعداد بسیاری دارد بپردازیم. این شخص کسی نیست جز سامان گوران. پس اگر علاقه دارید درباره این کمدین محبوب کشورمان بیشتر بدانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیوگرافی

نام: سامان

نام خانوادگی: گوران

تاریخ تولد: 16 دی 1368

محل زندگی: تهران

تحصیلات: دانشجوی انصرافی تئاتر

سامان گوران در رشته تئاتر تحصیل می‌کرد ولی پس از مدتی تحصیلات خود را رها کرد. در حال حاضر او یکی از موفقترین مقلدین صدا است همچنین به کار نویسندگی و بازیگری برای تئاتر نیز مشغول است.

خانواده

به گفته آقای گوران پدرش یک مرد زحمتکش بود اما فقط زحمت می‌کشید و حاصل تلاش‌هایش را ندید. در حال حاضر پدرش بازنشسته است و تجربه کار در چندین کارخانه معتبر را در رزومه خود دارد.

سامان گوران در حال حاضر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

دوران مدرسه

او از کودکی به کار تیپ سازی و تقلید علاقه داشت. به همین دلیل ممکن بود در هفته چندین بار به علت درآوردن ادای معلم‌ها اخراج شود. به گفته خودش مسئولین مدرسه از او دل خوشی نداشتند ولی بچه‌ها و همکلاسی‌ هایش عاشقش بودند.

علاقه به فوتبال

آقای گوران به فوتبال نیز علاقه داشت. البته تلاش و استعداد نیز همراه این علاقه بود. او در سن 14 15 سالگی در تیم ملی نوجوانان بازی می‌کرد. او حتی از امارات نیز پیشنهاد بازی داشته است. آنطور که خودشان می‌گویند برای موفقیت در فوتبال زیاد پول خرج کرده‌اند ولی در عوض در سال 84 ماهی 1 میلیون و پانصد از سایپا حقوق می‌گرفت تا اینکه به دلیل مصدومیت دیگر نتوانست فوتبال را ادامه دهد.

سربازی

در دوران سربازی نیز همیشه سعی می‌کرد کارهای مفید انجام دهد. به عنوان مثال به کمک خداد عزیزی و جواد هاشمی در روز سرباز برای حدود 5 هزار سرباز برنامه اجرا کردند. سامان گوران حدود 18 ماه خدمت کرد.

درآمد

سامان می‌گوید ماهانه حدود 30 تا 60 میلیون درآمد دارد و این درآمد را از طریق برنامه‌های خنده و مناسبتی به دست می‌آورد. او یک انسان مستقل است و اعتقاد دارد ازدواج با او باید آرزوی بسیاری از دختران باشد.

شروع فعالیت

به شهرت رسیدن

عمده شهرت او به علت فعالیت در سری برنامه‌های طنز خنده بازار بود. در این برنامه او به تقلید صدای افرادی چون مهران مدیری، علی دایی، عادل فردوسی پور، رضا صادقی، مهدی فخیم زاده و … پرداخت که البته باعث اعتراض افرادی چون رضا صادقی و علی دایی شد. به علت همین انتقادات از سری سوم برنامه خنده بازار جدا شد.

فعالیت در تئاتر

  • بوی انار می‌دهد(سید جواد هاشمی)
  • یرما(رضا گوران)

فعالیت در تلویزیون

  • خنده بازار
  • میلیاردر

معرفی برترین کمدین ها و طنز پردازان در وب سایت سفیران

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *